Úvod Naše služby Naši odborníci Akce Warehouse Sociální sítě
   
 
     
 

Naše kavárna nabízí

 

Zveme Vás do esoterické kavárny - "Za modrým ptáčkem". Kávové aroma čerstvě uvařené kávy, pro kterou byly použity originální recepty přípravy tohoto božského nápoje, nenechá nikoho lhostejným. Atmosféra kavárny Vám pomůže relaxovat, a v tutéž chvíli bude speciálně upravený a naladěný prostor jemně a téměř zázračně pracovat s Vašimi tajnými touhami.

Chcete potkat svou spřízněnou duši, svoji druhou polovinu? Chcete založit rodinu? Získat dlouho očekávanou práci? Chcete zbohatnout? Sníte o narození děťátka? Toužíte celou svou duší o cestování? Nebo by jste neodmítli nic z výše uvedeného? Pak si vyberte to v současnosti největší přání, přijďte co nejdříve k nám a posaďte se ke správnému stolku. Ten Vám pomůže otevřít cestu Vaší touze.

Zavřete oči, jen si nezapomeňte nejprve objednat něco inspirujícího z našeho Menu ;), a představte si, že jste svého cíle již dosáhli! A jedinečnou chuť prožitku z realizace přání podtrhne doušek voňavé kávy... Samozřejmě, že osobní úsilí na cestě k dosažení cíle nic nenahradí, ale proč k němu nepřidat trochu kouzelné magie?

A po kafíčku, nebo i během jeho vychutnávání, se můžete nechat okouzlit milými talismany, můžete si je osahat a vybrat ten, který bude jako magnet přitahovat do života události, po kterých toužíte. Z talismanů vyberte třeba i nádherný dárek pro Vaše přátele, rodinu čí blízké. Vždyť i oni mají své sny a tajná přání… A pokud je výroba talismanů a pohádkových drobností zahřívajících duši Vaším hobby – jsou naše vitríny jako stvořené pro Vaše kousky. Přineste je, ukažte nám je, probereme to… a vítejte u Kouzelníků!


Stojíte na rozcestí? Potřebujete radu při důležitém rozhodování? Kromě kávy a sladkostí nabízíme i pomoc odborníků. Poradenství Tarotologa (výklady karet), práce s energií Reiki, výklady snů, výběr kamenů-talismanů a další možnosti pomoci Vám vnesou světlo do dané situace a pomůžou Vám ji pochopit a porozumět jí, a také přidají vítr do plachet na cestě za Vaším štěstím.

Kromě individuálních konzultací budeme v kavárně "Za modrým ptáčkem" organizovat přednášky, semináře a školení na nejrůznější esoterická a jí blízká témata, a to jak v reálném čase, tak i formou webinářů. Sledujte stránku Akce a budete vždy informováni o našich novinkách.

Těšíme se na Vás a nechť je toto setkání prvním krokem na cestě, kde se splní i ty nejtajnější touhy a kde létají modří ptáčci!

Otevírací doba Kavárny:

  • Pondělí: 10:00 - 20:00
  • Úterý: 10:00 - 20:00
  • Středa: 10:00 - 20:00
  • Čtvrtek: 10:00 - 20:00
  • Pátek: 10:00 - 20:00
  • Sobota: 12:00 - 21:00
  • Naděle: 12:00 - 21:00

Jídelní lístek >>>

Rezervovat stůl >>>


Mapa stránek

© bluebirds.cz 2017. Design and Programming: daelina@seznam.cz