Úvod Naše služby Naši odborníci Akce Warehouse Sociální sítě
   
 
     
 

Dárečky a talismany

 

V průběhu mnohých tisíciletí lidstvo sní o štěstí, zdraví, bohatství, úspěchu,  zachování mládí a hledá talismany odpovídající těmto oblastem.  Odnepaměti  se lidé  snažili ochránit se před nepříjemnými situacemi,  získat si přízeň předků, ovládat přírodní živly, ovlivňovat  úrodnost a to vše také  pomocí talismanů. A když se snažili zplodit dlouho očekávaného potomka nebo  si získat srdce  milované ženy,  opět si brali talismany na pomoc.

Naši předkové dobře věděli, že „správný“ talisman – to je ochránce blahobytu svého pána.  Dnes se mnozí z nás obrací k talismanům s prosbou o pomoc.  A pomoc  přichází.

Centrum esoterických praktik „Za modrým ptáčkem“ Vám nabízí unikátní  ručně vyráběné dárky-talismany, které Vám i Vašim blízkým pomůžou zvládnout těžké situace, získat to, co si přejete, nebo Vám jen prostě zvednou náladu. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů a nesou v sobě jejich pozitivní sílu a  teplo lidského sdce a rukou. Takový talisman přinese svému majiteli zdar a blahobyt hojnost. Každý z dárků-talismanů je jedinečný originál.

U nás si můžete vybrat nejen hotový dárek-talisman,  ale můžete si také nechat vyrobit talisman na zakázku pro řešení konkrétní situace.


Mapa stránek

© bluebirds.cz 2017. Design and Programming: daelina@seznam.cz