Úvod Naše služby Naši odborníci Akce Warehouse Sociální sítě
   
 
     
 

Setkání s Vaším Totemovým Zvířetem

 

Každým dnem se lidstvo vzdaluje od svých kořenů. Otevírají se nové horizonty, společnost se stává více technicky zaměřenou, což nám přináší množství komfortních výhod. Přitom však  nás odvádí od našeho zdroje a my často zapomínáme  tu přirozenou sílu, která žije v každém z nás.

Jedním ze způsobů, jakým je možné si vzpomenout na svou sílu je komunikace se svým totemem. Totemy  - to jsou většinou obrazy posvátných zvířat.  U prastarých národů byla tato zvířata předmětem náboženských rituálů a považovali se za ochránce. Také v současnosti mohou být posvátná zvířata našimi duchovními průvodci, rádci, kteří nám nabízejí radu a podporu.

Totem, neboli silové zvíře  v sobě nese  skutečnou sílu člověka se všemi jeho možnostmi. Pokud poznáme své totemové zvíře, můžeme  skrz něj  bez omezení využívat svůj přirozený potenciál, udělat na naší cestě nutné kroky k pochopení toho, jak se projevuje v našem životě království ducha.

Jednodenní seminář "Setkání s Totemovým Zvířetem" Vám dá za zvuku šamanského bubnu a altajského chomusa možnost poznat v sobě skryté síly Vašeho posvátného rádce ze světa zvířat. Je to možnost, jak se přiblížit  k tajemnému, nepoznanému prostoru – území Vaší Duše.

Důležité: Na seminář doporučuji přijít v pohodlném oblečení. Během workshopu budete potřebovat karimatku nebo podložku pro ležení. Dva dny předem se doporučuje nepít žádný alkohol. Účastnit se seminářů nedoporučuje osobám, užívajícím antidepresiva, osobám s těžšími psychickými problémy.

Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na setkání s Vámi!


Mapa stránek

© bluebirds.cz 2017. Design and Programming: daelina@seznam.cz