Úvod Naše služby Naši odborníci Akce Warehouse Sociální sítě
   
 
     
 

Mapa Štěstí

 

Málokdo si dovolí nesouhlasit se skutečností, že člověk  je sám strůjcem svého štěstí. Plout po proudu a doufat na náhodu je v současných životních podmínkách neproduktivní. Tak co tedy dělat? Jak  nasměrovat osud směrem, kterým potřebujeme? Způsobů je mnoho, ale jedním z nejúčinnějších je vizualizace.  Je přeci jasné, že když nevidíme cíl,  nemůžeme ho ani prakticky dosáhnout.

Vizualizace – to je představení si v myšlenkách toho, co si přejeme, naší touhy, toho, co chceme v životě vykonat, toho, čeho chceme dosáhnout.

Nabízíme Vám unikátní možnost – vytvořit Vám  individuální „Mapu Štěstí“ . Tato mapa Vám pomůže  zlepšit Váš život ve všech 9 základních oblastech:  zdraví, lásce, tvořivosti, podpoře vyšších sil, kariéře,  poznání,  rodině, bohatství, slávě a úspěchu.

„Mapa Štěstí“ – to je obraz Vaší chtěné reality. Na ní jsou všechny Vaše touhy již realizované. Mapa Vám dává možnost vytvořit jasný  a přesný obraz Vaší budoucnosti tím, že pomáhá realizovat cíle.  Naladěním se na Váš vnitřní svět můžeme vytvořit viditelné zobrazení  Vašich přání a cílů, a takovým způsobem urychlit jejich skutečnou realizaci.

Ale sestavení „Mapy“ Vašich přání – to by bylo málo. S „Mapou“ je třeba  pracovat, každý den si představovat, že je Vaše přání již splněno, a to, co potřebujete, je již Vaše.

Hotovou „Mapu Štěstí“  je nejlépe umístit tam, kde ji můžete často vidět, ale zároveň by měla být ušetřena pohledů cizích osob. Hlavně těch, které se k podobným záležitostem chovají skepticky. Klidně se však můžete podělit  se svými touhami s blízkými  a drahými Vám lidmi, protože touhy mohou být i Vaše společné.

Přijďte do našeho centru a Vaše touhy se začnou plnit rychleji!


Mapa stránek

© bluebirds.cz 2017. Design and Programming: daelina@seznam.cz