Úvod Naše služby Naši odborníci Akce Warehouse Sociální sítě
   
 
     
 

Intuitivní mineralogie

 

Každý kámen je živý, ať to zní jak chce divně. Je to zvláštní svět a pravděpodobně ne každý má tu možnost ho objevit. Ale pokud jste někdy, když jste  vzali kámen do ruky, pocítili jeho vibraci, jsou Vám dveře do tohoto nádherného světa otevřené.  Na podvědomé úrovni už znáte heslo „kamenného“ světa.  Není tady místo  ani pro dogmata, ani pro pevné mantinely a hranice. Tady je všechno jinak, než jsme zvyklí z našeho světa. V každém kameni je možno uvidět jeho osobnost, která není podobná žádné lidské, ali přesto je reálná.

Tento svět se otevírá pro každého, kdo otevře svoje srdce a je ochoten slyšet a naslouchat.  Vibrace kamenů cítíme každý  jinak. Někdo vidí barvy a obrazy, někdo slyší kámen znít a povídat, někdo se stává na okamžik součástí kamene tím, že sladí svoji vibraci s vibrací krystalu. A tehdy se na podvědomé úrovni začíná odehrávat předávání  síly krystalu tam, kde jeho sílu potřebujete nejvíce, kde Vám právě v tomto okamžiku  takové vibrace chybí. Kameny jsou v mnohém chytřejší než člověk, přesněji chytřejší než člověk, zabředlý do všedních problémů.  Krystaly vidí to, co je skryto před našimi zraky za závojem všedních starostí, to, co jsou naše skutečné hodnoty, naše skutečná přání, naše podstata.

Není třeba dívat se do tabulek a hledat vhodné krystaly podle zvěrokruhu, není třeba  se přísně držet informací o vlastnostech krystalů, které jsou uvedené v různé literatuře zabývající se kameny a krystaly. Je to sice zkušenost, ale není Vaše a pro Vás není příliš cenná.  Věřte, že každý kámen, stejně jako každý člověk,  je originál a  každá snaha vtěsnat jeho vlastnosti do trojice charakteristik uvedených v knihách Vás pouze odvádějí od toho hlavního – a to je komunikovat s ním jako rovný s rovným.

V našem centru si můžete vybrat krystal, který  je s Vámi naladěn na jedné vlně.  My Vám pomůžeme s výběrem krystalu. Tím, že Vám vyladíme vibrace krystalu na Vaše vibrace, se Vám otevřou pomyslné dveře do světa „krystalů“.

Přijďte k nám a pořiďte si přítele a pomocníka, který  s Vámi  na dané etapě Vašeho života sdílí Vaše vibrace a doplňuje je.  Vždyť problém je přeci jen lehčí řešit, když ho můžeme s někým sdílet.


Mapa stránek

© bluebirds.cz 2017. Design and Programming: daelina@seznam.cz