Úvod Naše služby Naši odborníci Akce Warehouse Sociální sítě
   
 
     
 

Naši odborníci

 

Valeryi Kuznetsov

Valeryi Kuznetsov - mistr Reiki, kosmoenerget, litoterapeut, runolog a tarolog, praktikuje více než 17 let. Jeden ze zakladatelů projektu „Litoterapie.ru“. Autor unikátních léčebných technik, které jsou založeny na mineralogii. Účastník televizních programů: "Praktická magie" (televizní stanice "Domashnij") a "Elixír mládí" (televizní stanice "Ren-tv"). V rámci projektu "Za modrým ptáčkem" provádí individuální poradenství, školení a semináře: «Prsten Neomezené moci», «Kouzelná Aladinova lampa», «Můj dům – místo síly», «Věc Makropulos»

Přečtěte si více >>>


Elina Kudinova

Elina Kudinova - kartářka, tarolog, specialista na talismany a amulety, zasvěcená do mistrovského stupně tradičního Reiki a do druhého stupně Karuna Reiki. Více než 15 let praktikuje intuitivní mineralogii, práci se sny, dýchací praktiky. Provádí diagnostiku a opravu energo-informačního pole člověka pomocí včelího vosku (metoda odlívání) a komunikace s jemným světem. V rámci projektu "Za Modrým Ptáčkem" poskytuje individuální poradenství a školení: "Malujeme Duší", "Setkání se Zvířetem Síly", "Sundáme staré masky", "Karty jako nástroj práce s osudem"

Přečtěte si více >>>


Anara Aman

Anara Aman – numeroložka, specialistka na urychlenou transformaci života, koučka a trenérka osobního růstu. V současné době Anara Aman vede individuální poradenství a školení v Kazachstánu a České republice. Je spoluorganizátor několika programů na centrálních kanálech televize a rádia Kazachstánu.

Podle numerologie jsou čísla klíč k pochopení Zákonů Vesmíru a je jedna z nejjednodušších metod pro pochopení hlubin lidské osobnosti. Ve Vesmíru neexistují náhody, vše v něm vibruje se svou vlastní individuální frekvencí.

Přečtěte si více >>>


Danuše Antušková

Ing. Danuše Antušková - lektorka a certifikovaná teraputka, zakladatelka “Centra energetické psychologie “CESTA ZMĚN”, které nabízí léčení fyzických i psychických potíží, odstranění bloků ve všech oblastech života s pomocí velmi účinných metod EFT, Faster EFT a autorské metody Initial Code. Nabízené terapie - velmi efektivně řeší: fóbie, fyzické bolesti, psychologické problémy, prokrastinaci, bloky ve finančních, partnerských a pracovních oblastech. Provádí individuální poradenství a kurzy: Kurz Práce s kyvadlem pro začátečníky, On line kurz Práce s kyvadlem HOME, Léčení skrze Vyšší Já.

Přečtěte si více >>>


Mapa stránek

© bluebirds.cz 2017. Design and Programming: daelina@seznam.cz