Úvod Naše služby Naši odborníci Akce Warehouse Sociální sítě
   
 
     
 

Reiki

 

Reiki je starobylé umění uzdravování. V základech této metody leží pochopení universální životní energie, nekonečného zdroje, který tvoří vesmír a který spojuje vše živé. Reiki – to je zázrak přicházející k nám z jediného pramene života, síla pomáhající nám obnovit na všech úrovních našeho bytí ztracenou rovnováhu.  Je to naladění se na energii, která uzdravuje duši i tělo, harmonizujíc  citovou a emocionální sféru.

Každý z nás se může naladit na tuto energii.  Když nás něco bolí, přikládáme instinktivně na bolavé místo ruku a podvědomě tak soustředíme energii  s cílem ulevit  si od bolesti. Bohužel současný člověk většinou ztratil schopnost k přenosu této uzdravující  energie a používá jí pouze  z 5-10%. Iniciace  - zasvěcení Vám navrátí ztracené a znovu Vám umožní jít po cestě přirozeného uzdravení.
Reiki se může projevit různými způsoby, protože pracuje na různých úrovních lidské existence. Někomu pomůže s fyzickým problémem, někomu vyladit problémové vztahy, pro někoho je to moudrý učitel, který ho vede a směřuje na cestě duchovního růstu.  Vše jsou to projevy harmonie, universální síly, která je stále přítomna v našich životech.

Hovořit o Reiki se dá skutečně dlouho, je to tajemství jako sám  život. Ale žádná přečtená ani vyslechnutá informace se nedá srovnat s bezprostředním kontaktem s Reiki a nenahradí osobní zkušenost s ní.  Abyste si mohli vyzkoušet a užít si v plné síle  nádheru  životní  energie, máte několik možností:  můžete se nechat iniciovat (zasvětit) do Reiki, můžete se objednat na individuální sezení  s Reiki  či navštívit náš Kruh Reiki a zažít  tak pod naším vedením  kontakt s touto základní  životní silou.

A co je vlastně Kruh Reiki?

  • To je speciálně vytvořený prostor, ve kterém se praktikuje Reiki,  a kde se účastníci ponoří do čisté universální energie. Účast  na Kruhu Reiki je prospěšná jak pro ty, kteří již Reiki praktikují, tak i pro ty, kteří  ještě neprošli iniciací.
  • Je to možnost být naladěn na životní energii, prodiskutovat svůj problém či úkol, požádat o vedení a podporu prostřednictvím Reiki
  • Je to nové poznání, nové pocity, nová seznámení a přátelství

Pokud se zúčastníte Kruhu Reiki, budete moci:

  • Procítit, jak je Vám příjemný  přístup k energiím a jestli chcete používat Reiki pro uzdravení Vašeho života
  • zaposlouchat se do sebe a uslyšet se, více důvěřovat svojí intuici
  •  pročistit svoje energetické kanály, což se projeví na efektivitě jiných duchovních praktik (např. józe, meditaci, tzigun, …)  a také na Vašem fyzickém stavu
  • dovolit si více se otevřít svému okolí  a odhalit pro sebe energii přijetí
  • urychlit řešení Vašich životních problémů a realizaci cílů, kam budete moci směřovat proud energie (energie bude uzdravovat to, co je nejvíce aktuální pro Vás v danou chvíli)
  • uvolnit se a přijímat plnými doušky živoucí universální energii

Věříme, že zkušenost s Reiki Vám dá možnost vstoupit do světa lásky a harmonie.

Mapa stránek

© bluebirds.cz 2017. Design and Programming: daelina@seznam.cz