Úvod Naše služby Naši odborníci Akce Warehouse Sociální sítě
   
 
     
 

Můj Dům - Moje Místo Síly

 

Každý slyšel o Místech Síly, a mnozí jste je také navštívili. Je pravděpodobné, že jste pocítili nárůst síl, něco se změnilo ve vašem vztahu ke světu, nebo se nějakým způsobem změnil váš život. V mnoha ohledech tyto změny způsobila Síla, kterou si do sebe vpustili na tomto určitém místě.

Tato Síla je specifická. Na některém místě podpoříte své zdraví, v jiném šanci na řešení nějakého problému, ve třetím se vám otevře jiný pohled na život. Pravděpodobně jste si všimli, že téměř v každém takovém místě se nachází velký kámen. Je to proto, že kameny jsou šiřiteli přírodní Síly.

Pokud znáte vlastnosti kamene, máte představu o tom, jaký problém chcete vyřešit, můžete na základě určitých zásad vytvořit Místo Síly u sebe doma. Díky tomu se budete cítit dobře, získáte energii pro uskutečnění svých přání a tužeb, ochráníte sebe i váš domov, a změníte svůj život k lepšímu.

Na semináři "Můj Dům - Moje Místo Síly" se dozvíte:

  • Jak správně nakládat s energií minerálů v prostorech domova, kanceláře, pozemku a jak od nich získat viditelnou pomoc
  • Jaké energie působí na naše místo a jak s nimi spolupracovat
  • Jak přilákat do prostor, lásku, bohatství a další potřebné energie
  • Jak chránit náš domov nebo kancelář před nezvanými hosty

Získáte jedinečná doporučení k vytvoření nejvíce příznivé energie v každém interiéru, techniky vkládání kamenů do svého prostoru, programování prostor a kamene na splnění určitého úkolu. Každý účastník obdrží krátké individuální rady na téma semináře.


Mapa stránek

© bluebirds.cz 2017. Design and Programming: daelina@seznam.cz