Úvod Naše služby Naši odborníci Akce Warehouse Sociální sítě
   
 
     
 

Věc Makropulos

 

Každý milovník výprav a pěší turistik ví, jak je čistou a úžasnou chuť má pramenitá voda. Současnými vědci bylo napsáno obrovské množství knih na téma užitečných vlastností vody, kde můžeme nalézt mnoho technik k jejímu využití pro zdravotní účely.

Ale málokdo věnuje pozornost tomu, že pramenitá voda, voda z přírodních zdrojů, má za sebou dlouhou cestu přes různé kameny a minerály. V průběhu této cesty získává obrovský náboj životodárné energie.

Síla vody obohacená energií kamenů je silný prostředek pro posílení našeho energetického potenciálu a zvýšení fyzické výkonnosti, je to symbióza nesoucí řadu užitečných vlastností, které podporují tělo a ducha.

Seminář "Nástroj Makropulos" – je pro Vás tehdy, pokud se chcete zorientovat se v typech a základních léčivých vlastnostech kamenů a dozvědět se o léčebných postupech s použitím kamenů.

Na semináři získáte informace, jak posílit účinky léčivých a kosmetických přípravků s pomocí energetických vlastností minerálů. Seznámíte se s několika praktickými metodami výroby léčivých nápojů.

Každý účastník bude moci získat krátké individuální rady na téma semináře.


Mapa stránek

© bluebirds.cz 2017. Design and Programming: daelina@seznam.cz