Úvod Naše služby Naši odborníci Akce Warehouse Sociální sítě
   
 
     
 

Výklad karet

 

Jak je známo, zvídavost – to je vlastnost, která provází lidstvo po celou historii jeho existence, je to vrozená snaha dojít k poznání, která je vlastní všem živým tvorům. Jedním z jejích z projevů je přání nahlédnout do budoucnosti, za realitu, přání poodhrnout závoj neznámého, být o krok napřed… Pomoci s předstihem nám můžou různé metody, kterých lidstvo objevilo opravdu dostatek, pro mě jsou to však především karty. S jejich pomocí nejen nahlížím „za hranice reality“, ale hledám i příčiny právě probíhajících dějů, snažím se pochopit, jaký mají cíl a čemu se máme naučit. Karty to je prostředek, který nám dává možnost uvidět v problému nejenom překážku, ale také další stupínek našeho růstu a rozvoje. Karty – to je celý vesmír, který se Vám pohodlně vejde do dlaní.

V mém rodu tento vesmír studujeme již několik generací a s úctou předáváme toto poznání od matky k dceři. Ve své praxi používám různé druhy karet, z nichž každá má svoje kouzlo a charakter, svou škálu lidských situací a problémů, svůj způsob komunikace. Každá z nich mi pomohla otevřít ukryté úrovně podvědomí, najít v sobě něco nového a něžně a nenásilně mě vést k těm vnitřním pravdám, které jsou uchovány v samotném centru našeho bytí, v naší duši.

Pokud chcete nakouknout za dveře neznámého a podívat se „za hranici reality“, odhalujíc v sobě cosi nového nebo pokud chcete mít výhodu být „o krok napřed“, pokud potřebujete hluboko proniknout do Vaší současné životní situace a získat profesionální radu – obraťte se s důvěrou na mě a já se budu snažit Vám pomoci.

Elina Kudinova


Mapa stránek

© bluebirds.cz 2017. Design and Programming: daelina@seznam.cz